Anmälda

Herr 8 km

  1. Mathias Elvborn, Valmet
  2. Peter Jordansson, OK Tyr Cykel
  3. Peter Angbrant, Skoghall
  4. Fredrik Pettersson, Valmet
  5. Joel Björkenbeck, Karlstad
  6. Ingvar Bergsten, Karlstad
  7. Kristofer Holm, Gunnarskog
  8. Dler Moradian, Karlstad
  9. Olof Jönsson, Lonesome Runners
  10. Erik Franklin, Gamla Råsunda
  11. Henrik Jonsson, Karlskoga
  12. Martin Johansson, Säffle
  13. Håkan Bylerius, I2 IF Triathlon
  14. Fredrik Eriksson, I2 IF Triathlon
  15. Stefan Ledin, Älgå SK
  16. Roger Kullander, Sun city racing
  17. Fredrik Häggmark, Västra Ämtervik
  18. Kent Andersson, Karlstad
  19. Per Alsterdal, Karlstad
  20. Jan Mossberg, IFK Kristinehamn
  21. Alfred Magnusson, Karlstad
  22. Christian Nilsson, I2 IF Triathlon
  23. Victor Rhöse, Arvika
  24. Kim Bäckman, Kristinehamn
  25. Victor Jonsson, Lilla Xär
  26. Janove Lämgren, Lesjöfors jogging
  27. Johan Olsson, Örebro
  28. Mikael Larsson, SISU Forshaga SK
  29. Janne Kjellström, Ed
  30. Patric Östberg, Team Nordic Trail
  31. Per Troedson, Karlstad
  32. Carl-Henrik Ljungqvist, Karlstad
  33. Per Ekeberg, Karlstad
  34. Marcus Andersson, Kristinehamn
  35. Joachim Björklund, Karlstad
  36. Tore Axelsson, SK Bore
  37. Robert Fält, KFUM Örebro Friidrott
  38. Magnus Johansson, Karlstad
  39. Mattias Edlund, Karlstad
  40. Erik Magnusson, Set Sail IF
  41. Niklas Skoglund, Military Fitness Säffle/Åmål
  42. Christer Björkman, Lesjöfors jogging
  43. Fredrik Henriksson, Karlstad
  44. Gustaw Jansson, Torsby Löparklubb
  45. Erik Lagerblad, Kristinehamn
  46. Joachim Skistad, IF Göta Karlstad
  47. André Rangelind, IF Göta Karlstad
  48. David Kjellén, IF Göta Karlstad
  49. Christoffer Skantz, IF Göta Karlstad
  50. Henrik Ohlsson, IF Göta Karlstad
  51. Niklas Wassberg, IF Göta Karlstad
  52. Malcolm Chapman, IF Göta Karlstad
  53. Lars Olsson, IF Göta Karlstad
  54. Tony Rioflorido, Umara
  55. Jonas Örn, Forshaga
  56. Fredrik Lönnberg, Skoghall

Dam 8 km

  1. Josefine Sundin, Karlstad
  2. Marielle Elvborn, Karlstad
  3. Anna Larsson, Skoghall
  4. Elinor Sandberg, Karlstad
  5. Kristin Salomonsson, Karlstad
  6. Ebba Holmberg, Karlstad
  7. Pia Holmberg, Karlstad
  8. Emilie Forsell, Karlstad
  9. Mathilda Kling Barletta, Karlstad
  10. Hanna Strömberg, Team Lugnets Massage/USC
  11. Lena Bergqvist, Kil
  12. Lovisa Olsson, Lilla Xär
  13. Josehanna Lundgren Wikström, I2 IF Triathlon
  14. Filippa Lundgren Wikström, I2 IF Triathlon
  15. Nina Nordin Eriksson, Forshaga
  16. Jessica Grosch, Lilla Xär
  17. Sabina Hammerich, Karlstad
  18. Sofie Persson, Karlstad
  19. Carina Welin, Karlstad
  20. Susanne Skogström, Säffle Cityrunners
  21. Lotta Henriksson, Karlstad
  22. Erika Andersson, IK Fryken
  23. Ulrika Sjöwall, Jonas Joggande Jäntor
  24. Sofie Ihlberg, Karlstad
  25. Sara Berg, Karlstad
  26. Nathalie Ekeberg, Karlstad
  27. Angelica Magnor, IF Göta Karlstad
  28. Erika Abrahamsson, IF Göta Karlstad
  29. Miriam Monfeldt Stade, IF Göta Karlstad
  30. Maja Hörnström, Grava SK
  31. Anne Ellström, IF Göta Karlstad

Pojke 1 km

  1. Liam Olsson, IF Göta
  2. Thor Frisk, IF Göta
  3. Alfred Selrot, I2 IF Triathlon
  4. Lucas Björfelt, Grava SK
  5. Isak Mathiasson, Deje
  6. Airon Ankarsund, I2 IF Triathlon
  7. Maximilian Hall, Forshaga
  8. Viktor Herrlin, Karlstad

Tjej 1 km

  1. Eira Månskog, I2 IF Triathlon
  2. My Olsson, IF Göta Karlstad
  3. Siri Frisk, IF Göta Karlstad
  4. Filippa Kullander, Sun city racing
  5. Maja Alsterdal, IF Göta
  6. Hilda Alsterdal, Karlstad
  7. Lovisa Bengtzing, I2 IF Triathlon
  8. Eleonora Bengtzing, I2 IF Triathlon
  9. Li Hall, Forshaga
  10. Emilie Eriksson, Sun City Racing
  11. Julia Lindström, Forshaga
  12. Inez Nyström, I2 IF Triathlon